بهترین پزشکان ایران
به سایت پزشکی بهترین پزشکان ایران خیلی خوش آمدید.دکتر نصیر دهقان
این
سایت پزشکی به معرفی بهترین و معتبرترین پزشکان و مراکز درمانی ایران می پردازد.

هم چنین هم میهنان عزیز با در میان گذاشتن نظرات و تجربیات خود در حوزه درمان، می توانند با آگاهی کامل بهترین ها را انتخاب نمایند.

ما مفتخریم تا مفیدترین مقالات پزشکی در زمینه های تغذیه سالم، روان شناسی، موفقیت، روابط زناشویی، جراحی زیبایی بینی، کاشت مو، جراحی پلاستیک، ترک سیگار و بسیاری دیگر را گردآوری و تقدیم حضورتان نماییم. اين وبسايت متعلق به شماست. موجب افتخار است تا هرگونه درخواست مشاوره، پرسش و نظر خود را از طريق فرم تماس با ما به كلينيك اطلاع دهيد.

مشروح مقالات
معمولی ترین روش تکنیک کاشت مو همان FUT  می باشد.FUT شامل استخراج واحدهای فولیکولار از پشت سر جایی که موها متراکم تر هستند ) که البته در این روش خطی در عمل دهنده ایجاد می شود .
در روش FUE بیمار حداقل باید دو جلسه برای دریافت پیوندها به کلینیک ، پزشک مربوطه مراجعه کند و حداقل 9 ماه باید بین دو جلسه فاصله باشد و البته بیمار باید موهایش تا درجه صفر کوتاه کند.
FUT و FUE دو تکنیک اصلی و پیشرفته امروز در امر ترمیم مو محسوب می شوند که هر کدام برای افراد خاصی در نظر گرفته می شود. 
یکی از رایج ترین عوارض پس از کاشت مو که به عنوان « شوک ریزش» معروف است، ریختن موها در ناحیه ی کاشته شده است که البته این امر موقتی است.
شامپو کردن مو یکی از مهمترین عوامل جلوگیری کننده از ایجاد دلمه و پوسته در اطراف زخم ایجاد شده در محل پیوند می باشد که برطرف کردن این پوستۀ و دلمه ها ریسک از دست دادن آن مود 10-7 روز بعد از طراحی را کاهش می دهد.
قسمت اعظم ریزش موها در اثر ژنتیک می باشد که ژن آن می تواند از طرف مادر یا پدر یا خانواده ی پدری یا مادری انتقال داده شود.
مشاهده همه مقالات

پست الکترونیک: info@bestpezeshk.ir

هرگونه کپی برداری -به هر نحو - غیرقانونی بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.
لطفاً با تکیه بر مطالب سایت "بهترین پزشکان ایران" اقدام به خود درمانی نکنید.

 

                    Google PageRank Checker


پزشک طب سنتی   |   ترک سیگار    |   طب سنتی    |   روابط زناشویی